O nas

PODMIOT LECZNICZY SALUBRIS NIEPRZERWANIE OD KILKUNASTU LAT ŚWIADCZY USŁUGI MEDYCZNE DBAJĄC O ZDROWIE SWOICH PACJENTÓW!

 

1-go stycznia 2001 roku NZOZ „Salubris" Sp. z o.o. jako pierwszy wydzielił się ze struktur organizacyjnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tuchowie, tworząc jednostkę medyczną o nowoczesnej i twórczej sile działania w Rzepienniku Strzyżewskim. Efektem ciągłego rozwoju było utworzenie w pierwszych dniach lipca 2005 roku oddziału Zakładu – Poradni Medycyny Rodzinnej w Tuchowie przy ulicy Zielonej 15. W poradniach oferowane są najwyższej jakości bezpłatne świadczenia Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej.

  

Pacjenci Salubris Sp. z o.o. mają możliwość, codziennie od poniedziałku do piątku, wykonania szeregu badań np. analizy poziomu glukozy, badania ogólnego moczu, spirometrii, pomiaru ciśnienia, EKG czy też konsultacji specjalistycznych - począwszy od laryngologii i kardiologii aż po świadczenia z zakresu psychologii, endokrynologii czy diabetologii.

 

Mając na uwadze ogólną sytuację ochrony zdrowia oraz opinie i uwagi pacjentów, dążąc do osiągnięcia jak najlepszych efektów w leczeniu, Salubris Sp. z o.o. zatrudnia lekarzy specjalistów najwyższej klasy – pediatrów, lekarzy chorób wewnętrznych, specjalistów medycyny rodzinnej, lekarza z szerokimi uprawnieniami w dziedzinie medycyny pracy. Najwyższe kwalifikacje potwierdza swoimi działaniami uroczy i profesjonalny personel pielęgniarski.

 

 

SALUBRIS PORADNIA MEDYCYNY RODZINNEJ I STOMATOLOGII

 

 

SZEREG BADAŃ I KONSULTACJI SPECJALISTYCZNYCH MOGĄ PAŃSTWO ZNALEŹĆ W ODPOWIEDNICH ZAKŁADKACH OFERTOWYCH STRONY INTERNETOWEJ: OFERTA A TAKŻE ZAREJESTROWAĆ SIĘ POPRZEZ PORTAL WIZYT PRYWATNYCH

 

 

W gabinetach Poradni w Rzepienniku Strzyżewskim obok świadczeń Podstawowej Opieki Zdrowotnej zapewniamy także (w ramach umowy z NFZ) możliwość skorzystania z porad specjalisty otolaryngologa, natomiast nowoczesny Gabinet Stomatologiczny z RTG zębowym wraz radiowizjografią cyfrową pozwala na szybsze i skuteczniejsze podjęcie leczenia. 

 

Od początku działalności  Salubris Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań aby Pacjenci otrzymywali profesjonalną pomoc w leczeniu i diagnostyce. Dowodem na to jest systematycznie powiększająca się rzesza Pacjentów, która nam zaufała.

 

Podmiot leczniczy Salubris Sp. z o.o. nie pozostaje także głuchy na głosy rozwijającego się rynku usług medycznych i w odpowiedzi wprowadza do oferty najnowszą aparaturę medyczną, która pozwoli na lepszą, dokładniejszą i szybszą diagnostykę Pacjenta oraz wykluczy potrzebę poszukiwania przez Niego świadczeń wysokospecjalistycznych w odległościach uciążliwych.

 

Salubris Sp. z o.o. jest w pełni firmą rodzinną - bez udziału kapitału obcego - dzięki czemu wiemy jak ważna jest dla Ciebie Twoja rodzina i dążymy do tego aby zapewnić Wam jak najlepszą opiekę medyczną.

 

 

 

 

 

 

Znak towarowy SALUBRIS jest znakiem prawnie chronionym, zgłoszonym w rejestrze znaków towarowych Urzędu Patentowego RP. Nieuprawnione korzystanie z niego przez podmioty trzecie może grozić odpowiedzialnością cywilnoprawną.